Automatyka domowaAutomatyka domowa

Dzięki nowej technologii można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową lub również innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który prowadzi się całym domem, pewno żyć dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest znacznym błędem!

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości tej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W ostatni podejście w jakiejś chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest miły. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega przeważnie na ostatnim, że takie procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w budynku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy i nowe narzędzia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, bycie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktokolwiek jest w wnętrzu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na to, jak korzystny jest znany pies (w obu sukcesach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż o mieć kilku rzeczach, które odbędą nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo łaskawym dla czworonoga. Dlatego te warto poświęcić swój wolny pora na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w obszaru budynku oraz proste zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie dalej chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i poprawiać system zgodnie ze Można postawić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie ważna spokojnie dołączyć do budów, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie albo w produktu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta stanowi tyle ciekawa, że może dotyczyć niezależnie z tego lub mamy w naszym domu wspomniany system SmartHome bądź ponadto nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstawania takich sposobów inteligentnego domu, które umożliwiają szybki montaż, i przy tymże są prostą i lekka metodą potwierdzania tego, co teraz dzieje się w budynku. Dzięki temuż dużo urządzeń także będzie mogło być kontrolowany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się ale wyłącznie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może nabyć dużą popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w porządku 10 lat staną się one standardem, na identycznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy szacować się z pewnymi problemami, które mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie oddaje się z budowy czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z sieci przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w domku są szansę i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w własnym domu nawet w momencie swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w biurowcu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wskazuje na zaletę takich rozwiązań, jest również to, że systemy inteligentnych domów kupią na dokonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w zasady budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze zamku w tak zaawansowaną technologię to trudny temat, tylko toż tylko marzenie i każda dziedzina może iść się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niskim kosztem możemy bawić się komfortem który przedstawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w sposób „D2000i” Stajemy się posiadaczami w szerocy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje i sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje to podłączenia dodatkowych modułów i co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w środek ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektywie technologia smart home, już dziś czyni ona kuszącą ofertę dla pań wolących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale też odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne naprawdę są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które mówi na obecność lub lukę w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego światła To zarówno sterowanie ogrzewaniem w jakimś z wnętrz w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia godzą się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest problematyczna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet jedną z najważniejszych zalecie, jakie daje instalacja w budynku tego sposobie aparatu będzie więc, że przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne stać potrafią się te najbardziej pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a i inne, mniej powszechne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod własne potrzeby. Zawsze tenże sam czujnik (i po spełnieniu odpowiednich miejsc), potrafi nie tylko włączyć światło, ale też uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia kamery i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że zgodnie z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym zatrzymuje się bardziej wytrwały na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do powszechnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto także przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które kojarzone są przez znane opinii na zbytu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na czasy. Określeniem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było poruszać nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub te komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się robienie i rozwijanie systemu, i toż spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Stąd te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze przygotowany, ma usunięcia z starych krajów ma kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt jest pewna- zdradzil zone, wzrost w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze swoim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci również nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o urządzenia własnej spółki Ampio

Chciałbym zorganizować w nim coś # inteligentnydom Co zasada w grup stanowi on już wykończony, wówczas nie jestem szansy jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na prowadzenie ponad 100 nowych wyników w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, a również możemy zobaczyć, czy zostawiło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako wysoce praktyczna jest integracja oświetlenia domu z nowymi instalacjami; w działalności nazywa to, że np. uruchomienie danej sprawy może odnosić się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze niewiele osób kwalifikuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny czas, aby móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może spowodować samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż to tylko nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zakończy się po tym kiedy będziemy w ośrodku – właśnie inteligentny dom Wrocław będzie wyglądało spędzanie w zakładach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem nowym i znacznie istotnym, zaoferowany w niezwykle prostej formie, dzięki czemu jego budowa i konfiguracja zajmuje tylko kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prywatnym domu każdy sam.

Komentarze: 70


noavatar.png
Artur 2018-09-10

Oo mój dzisiejszy obiad albo kKasiucja!

noavatar.png
teodozja 2018-09-10

No przepraszam, równocześnie konto jest obciążone a ja nie dostałam żadnego dowodu.może trzeba zrobić screen z salda? mam.naprawdę pojęcie o co chodzi? skąd to wziąć? o pomoc bo mi bardzo zależy na treningu

noavatar.png
Dacjan 2018-09-10

Genialna sałatka. Trochę bałam się tych połączeń smakowych,ale okazały się cudowne w smaku:-)

noavatar.png
Jarosława 2018-09-10

ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

noavatar.png
Horacy 2018-09-10

Dołączam się do powyższej prośby:) zawsze zostaje pod pępkiem ten wałeczek i jak ciut przytyje to właśnie widzę to od razu w tym miejscu…nie cierpię go i chcę się go pozbyć! go nawet przy względnie płaskim brzuchu…Ann, pomocy:)!

noavatar.png
Olimpia 2018-09-10

Pisałam juz post na temat proszku zasadowego

noavatar.png
Dionizy 2018-09-10

fajne, przydatne porady

noavatar.png
Gabriela 2018-09-10

Podbijam pytanie. Mam przekroczone anti-TG, przy dobrym poziomie anti-TPO. Na razie nie stwierdzono niedoczynności, a ciągle waha się w zakresie 2,5 – 3,5, przy dość niskim (poniżej 1).

noavatar.png
Mieszko 2018-09-11

Pani czy nożna łączyć owoce z jogurtem naturalnym ??

noavatar.png
wirginia 2018-09-11

Kasia, no rewelacja. Jesteś wspKasiała ile to musiałaś się napracować by powstały takie dKasia. Kochana, życzę zdrowych, pogodnych pełnych miłości i wyjątkowego czasu. Pozdrawiam bardzo gorąco!

noavatar.png
Mirabella 2018-09-11

Kasiu, czy będzie zorganizowane w te wakacje jakieś spotkanie z tobą w

noavatar.png
Ignacja 2018-09-11

Już pisałam

noavatar.png
Konstancja 2018-09-11

Kasiu, chcialabym się zapytac o pieprz cayenne. slysze o nim często w róznych przepisach, ze jest odchudzajacy… czy to prawda?jakie inne zalety są tej za odp. Pozdrawiam:)

noavatar.png
Martynian 2018-09-11

Czym zastąpić ekstrakt z wanilii?

noavatar.png
Mieszko 2018-09-11

Dzien dobry!Czy moglaby by mi polecic jakas diete czy cwiczenia szczegolnie na stracenie opony brzusznej? sporoa nadwage,walcze z nia od niedawna, ale najwiecej problemow mam z brzuchem. Chyba mam tzw otylosc brzuszna zle sie z tym czuje. Bardzo prosze o rade.Z gory dziekuje!Magdalena

noavatar.png
Arek 2018-09-11

Nie udzielam takich informacji

noavatar.png
Nawoja 2018-09-11

Genialna sałatka. Trochę bałam się tych połączeń smakowych,ale okazały się cudowne w smaku:-)

noavatar.png
Czabor 2018-09-11

Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

noavatar.png
Fidelis 2018-09-11

Kobietom ciężarnym polecam płytę treningową “Healthy by

noavatar.png
Klementyna 2018-09-11

Wygląda bardzo przeapetycznie!

noavatar.png
Felicyta 2018-09-11

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety dla kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Florian 2018-09-11

Czy te treningi będę na you tube?

noavatar.png
Otton 2018-09-11

Należy zrobić z 3,5 bananów ? połową z 1 ozdobić górę ?

noavatar.png
Adela 2018-09-11

Dlaczego woda z ocet jabłkowy?

noavatar.png
toska 2018-09-11

Około 6-8 sztuk. Ann

noavatar.png
wojciech 2018-09-11

Dobrze, że pisze pani o takich sprawach. Być może nie każdy z tego sobie daje sprawę. Gdzie taką wodę kokosową można kupić? jeszcze nie spotkałem się z takim napojem. Choć napoje izotoniczne to chyba wszystkie piłem jakie tylko są możliwe. A wody kokosowej raczej nie spotkałem.

noavatar.png
Olga 2018-09-11

Nie wysuszy się ten kurczak?

noavatar.png
Ireneusz 2018-09-16

Czy mogłabym prosić o odpowiedź na pytanie- czym uwarunkowana jest eliminacja strączkowych?

noavatar.png
Flawian 2018-09-16

Jeśli sniadanie bt to jak powinna wyglądać kKasiucja? jem 4 posiłki . I kKasiucja jest po treningu. Dodam, ze mam rozpisane od osoby węglowo-tłuszczowa.

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-16

Bo włożyła w tą apkę dużo pracy, na pewno nie była sama, musiała zatrudnić ludzi do pomocy, mieli pracować za darmo?! byś się na to zgodziła?!

noavatar.png
Cyprian 2018-09-17

Przepis identyczny jak na czy mi się wydaje?

noavatar.png
Kazimierz 2018-09-17

Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

noavatar.png
Maciek 2018-09-17

pewnie:) z czym się chce

noavatar.png
Danka 2018-09-17

Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

noavatar.png
wislawa 2018-09-17

Dlugo twierdzilam, ze trening w domu nie da mi tyle frajdy wyscie miedzy ludzi. Postanowilam wykupic apke na miesiąc, bardzo sie mylilam…wlasnie aktywowalam kolejne miesiące. Polecam kazdemu! daja duzo satysfakcji, i jeszcze wiecej endorfin!! 🙌 moooc!👊

noavatar.png
Bogudar 2018-09-17

Mega smaczne

noavatar.png
Rudolfa 2018-09-17

MY !!!!!! tu wszyscy

noavatar.png
Nawuj 2018-09-17

Pani zapewne miała na myśli rybę.. Po prostu pośpiech

noavatar.png
Augusta 2018-09-17

Obłędne!!!!!!

noavatar.png
Magda 2018-09-17

Kasiu, ostatnio przeszłam kontuzję kKasiuna (naderwane wiazadla) i rehabilotacja wymusila na mnie regularne wizyty na siłowni. Może mogłabyś napisać post o powrotach do formy po kontuzji? bylby post o treningu bez obciążKasia stawów, szczególnie kKasiunowych. Pozdrawiam ciepło

noavatar.png
Dina 2018-09-17

Można miksować ćwiczenia do woli, aby się nie znudzić 😉 dodawać także inne zestawy np. z i.

noavatar.png
Hermina 2018-09-17

Witam />Jestem stałą czytelniczką bloga ale to mój pierwszy wpis.Zaraziłaś mnie zdrowym stylem życia, treningami, „zielonym” jedzeniem to już moje uzależnienie z którego nie mam zamiaru się leczyć za to dziękuję.Piszę, gdyż od hmmm…8 miesięcy piję soki samodzielnie robione – marchewka, burak, jabłko… warzywa z gospodarstwa rolnego…Ale co??? w czym problem??Usłyszałam wczoraj, że sok zrobiony samodzielnie w sokowirówce może stać tylko 2 godziny gdyż traci po tym czasie swoje właściwości, chlorofil itd.Załamałam się – nie posiadam wyciskarki do soków, którą wtedy reklamowali za 1 , tylko zwykłą sokowirówkę.Proszę odpowiedz – czy 8 miesięcy moich starań na ??? ;/;/Robię sok wieczorem aby wypić go rano, a on wtedy już jest bezwartościowy….Czekam na odpowiedź.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,Kasia

noavatar.png
Maksym 2018-09-17

Dzięki! mnie zmotywowałaś, bo przez jakiś czas miałam chwilę zwątpienia.Ale przyszłam tu z pytaniem z innej beczki. Co sądzisz o wodzie z kranu? czy nie pić? że można pić codzennie trochę wody z kranu i trochę mineralnej, tak na przemian?

noavatar.png
Łucjan 2018-09-17

Wczoraj trenowałam wieczorem i nic po tym nie zjadłam, bo było już późno, niedługo potem szłam spać, więc nie było sensu jeść. Czy powinnam jednak zjeść malutką porcję węglowodanów a potem białka?

noavatar.png
Celestyn 2018-09-17

Witam!Mam pytanie odnośnie czystka. Czy jego dłuższe stosowanie może powodować bóle brzucha? to może być efekt oczyszczKasia organizmu?Pozdrawiam

noavatar.png
Honoriusz 2018-09-17

Moim treningiem jest codzienna rehabilitacja, to dzięki niej zyskuję lepszą sprawność fizyczną. Ten rodzaj motywacji myślę, że jest nieporównywalny z żadnym innym. Mimo miażdżących opinii lekarzy, że po poważnym złamKasiu kręgosłupa nie da się nawet w minimalnym stopniu wrócić do sprawności sprzed wypadku, ja robię jedno – ćwiczę wiecie co, niewiele brakuje mi aby samodzielnie stanąć na nogi a nawyk codziennych ćwiczeń pozostanie ze mną na bardzo długo, oby na zawsze 😉

noavatar.png
Jadwiga 2018-09-18

Będzie, za około miesiąc

noavatar.png
Cieszysława 2018-09-18

Kasiu też czekają na ciebie….

noavatar.png
Justyna 2018-09-18

już wkrótce

noavatar.png
Seweryn 2018-09-18

Kasiu, kiedys dodalas swietny post o wlosach. Prosimy o taki n/t pielegnacji cery :))

noavatar.png
Laurentyna 2018-09-18

Kochana mam setki wiadomości, a osoby nie doczytują tekstów i pytają w dalszym stopniu oto samo. Pytają – odpisuję ktrótko. jest niedziela, a jak widzisz ja pracuję…Pozdrawiam

noavatar.png
Natalia 2018-09-18

Pani />Zadna skrajnosc nie jest zdrowa!Zadna!To ze dziecko zje loda to przywilej dziecinstwa. Ile razy w roku zabiaramy dzieci na te przyslowiowe lody? 1 ? 1 ?To jest dziecinstwo.Oczywiscie wszelkie nutelle, przetworzone jedzenie czy slodycze ociekajace cukrem to skrajnosc.Popatrzmy jednak na.Opowiada ze pochpdzi z biednego domu a co za tym idzie, gdy byla mala mama nie dawala masla ghee czy bezglutenowej zywnosci.Zapewne zjadala drozdzowki czy inne smakolyki tamtych lat.Dzis jest piekna, zdrowa i madra kobieta. Ale mama pozwolila byc szczesliwym, normalnym dzieckiem!Prosze pamietac ze coreczka i tak ma super przyklad z domu i na pewno wyrosbie na zdrowa dziewczynke ale jeslinod czasu do czasu zje zwyklego loda to jej sie zupelnie nic nie stanie.Umiar i zdrowy balans to podstawa.Milego dnia!

noavatar.png
Ładysław 2018-09-18

No wlasnie,co to jest tym nie kazdy ma w domu wage czy moglabys podac w szklankach?bylabym zobowiazana????

noavatar.png
Bożysław 2018-09-18

Pani wszystkie pani rady są niezwykle cenne. Uważam, że są istotne dla każdego sportowca oraz amatora. Oczywiście także dla mnie. Pozdrowienia.

noavatar.png
Adrian 2018-09-18

Ja też jestem ciekawa tego bardzo

noavatar.png
Gaweł 2018-09-18

Robiłam😍jest przepyszna👌👌👌

noavatar.png
Kasia 2018-09-18

To była sama przyjemność, myślałam, że nie dam rady, ale tak nas zagrzewaliście do walki… nadzieję, że do szybkiego zobaczenia 😉 dla całego :*

noavatar.png
Mirosława 2018-09-18

Kasiu, do mniej więcej jakiej zawartości tłuszczu polecałabyś mleko kokosowe gęste?Tu w przeważnie można dostać 1 %, czy takie może być?

noavatar.png
Fabrycy 2018-09-18

Jaka jest kaloryka plackow?

noavatar.png
Benita 2018-09-18

O moj zastanowcie sie czasem.

noavatar.png
SykstuS 2018-09-18

Kasiu, a jaki posiłek z białkiem mogłaby zjeść osoba będąca na diecie wegetariańskiej? jajecznica z warzywami lub komosa ryżowa będzie dobrym wyborem?

noavatar.png
Adolf 2018-09-18

zrobiłam z mąk podanych w przepisie, pychotkaaaaaaaaaaaaa <3 pozdrawiam wszystkich żyjących zdrowo

noavatar.png
Nażyr 2018-09-18

Z takimi pieniędzmi to i ja bym była gwiazda … osób skończyło jej wydział studiów ? ! ona sie wybiła?tylko i wyłącznie dlatego ze ma sławnego męża …. Tyle na tematbo rzeczywiscie w kazdym spozywczaku masz make kasztanowa-wez lepiej zamknij ten blog bo porazka

noavatar.png
Bruno 2018-09-18

To prawda, mocy wymiatają! 😉 ja dodałam jeszcze mus kokosowy! nie jest to wersja odchudzająca, ale pyszna! mojemu do pracy, dzięki temu ma moc na wielogodzinne operacje 😉 dzięki :-*

noavatar.png
Radmir 2018-09-18

Mój synek jest na diecie nie może jeść mleka zwierzecego, glutenu, jajek, cukru, bananów a do tego ze względu na candidozę, muszę jeszcze ograniczyć, skrobię ziemniaczaną i owoce. Szukam jakiegoś lepidła zamiast jajek. Jest siemie lniane ale co jeszcze mogę stoswać zamiennie z siemieniem, np. w takich warzywnych placuszkach? szukam zdrowych i zjadliwych przepisów, zwłaszcza, że to jest małe dziecko i nie wytłumacze mu, że to jest nie smaczne ale za to zdrowe. Sporo fajnych juz na stronie znalazłam. Dziękuję. Ps . Myślę, że jak maluszeksię urodzo i będzie już jadł coś innego niż mleczko mamy to znajdę na stronie sporo pomysłów

noavatar.png
Boguchwała 2018-09-18

Właśnie zjadłam jako drugie śniadanie i jest pyszne…dodałam jabłka, rodzynki i orzechy… super…Pozdrawiam

noavatar.png
Nemezjusz 2018-09-19

Dzięki za pomysł, potem pochwale się moją robocizną 😉 mango jest extra <3 pozdrawiam :*

noavatar.png
Charyzjusz 2018-09-19

ja zastąpiłam owsianą i wyszło pysznie; w smaku przypomina mi piernik <3

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-19

Lubię gdy punktujesz w postach to co chcesz przekazać☺️łatwiej to przytoczyć. Osobiście dziękuję za post 😍👍🙏Jestem aktualnie na etapie przemiany, gdzie z dnia na dzień staram się zwalczać złe nawyki (np. palenie papierosów). Ty „przybyłaś” do mojego życia w odpowiednim momencie i od tego czasu jesteś jedną z moim mentorów☺️ samych uśmiechów w tym dniu życzę

noavatar.png
Erwina 2018-09-19

W jaki sposób treningi pomagają uniknąć depresji poporodowej?


Copyright © 2018 Tonerkrakow.pl