Jak otworzyć samochód bez kluczyka?


Jak samodzielnie oraz bez specjalistycznych narzędzi możesz sam dostać się do swojego zamkniętego auta? Co zrobić, gdy zablokuje Ci się zamek, zatrzaśniesz lub zgubisz kluczyki od samochodu?

Najprostszym i najłatwiejszym sposobem jest wezwanie profesjonalnego pogotowia zamkowego. Możesz taką pomoc fachowców wezwać również w przypadku, gdy Twój samochód ma jeszcze gwarancję oraz assistance.

Otwieranie samochodów Gdynia oferuje profesjonalne oraz szybkie i sprawne usługi. Warto zaufać fachowcom, aby przy próbie samodzielnego dostania się do wnętrza samochodu zminimalizować ewentualne szkody.
Otwieranie samochodów Gdynia z pomocą profesjonalistów, którzy potrafią tak naprawdę otworzyć auto każdej marki i każdego modelu oznacza szybkie rozwiązanie problemu Z racji swojej profesji, cały czas doszkalają się, szukają nowych rozwiązań. Inwestują również niemałe pieniądze w jak najnowsze i najsprawniejsze urządzenia i narzędzia. Potrafią w taki sposób otworzyć samochód, że po ich interwencji zamek nadaje się do dalszego używania, a szyby są całe.

W większym mieście w Polsce zazwyczaj za ten rodzaj usługi należy zapłacić około 150-200 złotych. To wciąż jest mniejsza kwota niż zakup i montaż nowej szyby. Powyższa cena obejmuje dojazd fachowców do Twojego samochodu oraz profesjonalne i szybkie otwarcie pojazdu.

Po czym poznasz prawdziwych fachowców?

Ci którzy liczą się na rynku i cieszą się dobrymi opiniami, zazwyczaj pobierają zryczałtowaną opłatę. Jeżeli usłyszysz od „fachowca”, że otwieranie samochodów Gdynia zależy od tego, „jak szybko pójdzie”, to oznacza, że najprawdopodobniej ta osoba będzie się uczyła lub eksperymentowała na Twoim samochodzie.

Jak ślusarz otworzy zamek?

Profesjonalista posługuje się najczęściej techniką tzw. lockpickingu, oznacza to technikę otwierania zamków za pomocą specjalistycznych narzędzi bez ich niszczenia.

Jak Ty możesz samodzielnie otworzyć własny samochód?

Jest to tak naprawdę ostateczność, ponieważ ryzyko potencjalnych szkód istnieje bardzo wysokie. Jako amator, manipulując przy zamkach możesz doprowadzić do różnego rodzaju uszkodzeń, typu od blacharskich przez mechaniczne po cięższe.

Jedyną prostą i w miarę skuteczną metodą jest tzw. metoda „na wieszak”. Należy posiadać dosyć sztywny, ale jednocześnie sprężysty drut, który będziesz w stanie wyprostować, a na jego końcu zagiąć hak.
Następnie odciągnij delikatnie nieco ramkę drzwi i przyblokuj ją plastikowym lub drewnianym klockiem. Uważaj przy tym na lakier!
Przez szczelinę wprowadź wcześniej uformowany drut i spróbuj złapać hakiem za klamkę, grzybek lub dźwignię otwierania bagażnika. Metody tej jednak nie użyjesz przy drzwiach z tzw. podwójnym ryglowaniem. Ich nie da się otworzyć od wewnątrz.

W takim przypadku zdecydowanie warto wezwać fachową pomoc.

Zapraszamy: slusarz-trojmiasto.pl